ElectroCity po raz szósty

14 lipca 2011 - Zbigniew Posacki

Już 14 sierpnia 2011r. na terenie lubiąskiego klasztoru odbędzie się VI edycja jednej z najbardziej oczekiwanych letnich klubowych imprez w Polsce - "Electrocity". To event, jedyny w swoim rodzaju, gdyż w całości odbywa się pośród murów jednego z największych zabytków tej klasy na świecie! Organizator imprezy Agencja „SoundTrade” swoimi niekonwencjonalnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami sprawiła, że Electrocity na stałe zagościło w kalendarzu fanów muzyki klubowej.

Jak podaje organizator: "Każda z pięciu odsłon, które mamy już za sobą nawiązywała do numerologii. Czego możemy się spodziewać po cyfrze „6”? Symbol ten według Indian jest równowagą pomiędzy żywiołami wody i ognia. Inne źródła podają, że oznacza walkę dobra ze złem.

Szóstka to także sześcian - połączenie sześciu kwadratów, symbol solidności i stałości. Jest to jak najbardziej zgodne z tym, do czego przyzwyczaił nas producent tej niezwykłej imprezy.

Czego możemy spodziewać się w tym roku? Na pewno ogromnej ilości najlepszej klubowej muzyki z gatunków house, trance i techno. Kilkudzisięciu DJ-ów z całego świata przez kilkanaście godzin na trzech scenach zaprowadzi nas w świat muzycznej uczty.

Jedną z głównych gwiazd Electrocity będzie niemiecki DJ i producent Andre Tanneberger, znany szerokiej publiczności pod pseudonimem ATB, twórca takich hitów jak "You're Not Alone" czy "Ecstasy". Klubowicze czekają także na występ księcia muzyki techno Dubfire, wschodzącej gwiazdy muzyki z gatunku trance brytyjskiego DJ-a Jordana Suckley, który został wybrany przez największy na świecie muzyczny internetowy sklep “Beatport” jako “one to watch”, czy zdecydowanie jednej z najbardziej innowacyjnych ikon muzyki elektronicznej naszych czasów brytyjczyka DJ Sasha.

Jeżeli dodamy do tego świetną akustykę, wyjątkowy pokaz sztucznych ogni oraz niespodzianki, które jak na razie ukrywa organizator, to z pełnym przekonaniem możemy napisać, że takiej imprezy na pewno nie można przegapić!

A tak bawiono się na Electrocity w zeszłym roku:

http://vimeo.com/tapolst/electrocity-v

Więcej informacji oraz bilety do nabycia na oficjalnej stronie imprezy: www.1408.pl oraz na portalu klubowym www.ftb.pl

ZAPRASZAMY!

Kalendarz

PONWTOŚROCZWPIĄSOBNIE
      
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

fbs

Imprezy w Lubiążu

baner_OK

slot

eclogo_1


Sołectwo Lubiąż uczestniczy w inicjatywie:

OWD

 


 

 


Ilość odwiedzin:
3819233