Dzień Babci i Dziadka

18 lutego 2012 - Zbigniew Posacki


 Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.

W naszym przedszkolu zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

W tym roku ze względu na termin ferii zimowych zmuszeni byliśmy przesunąć uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka ze stycznia na dzień 10 lutego.

Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor Jolanta Hodana, która serdecznie przywitała przybyłych gości.

Dzieci z wszystkich grup naszego przedszkola przygotowały uroczystą akademię i zabawę dla swoich babć i dziadków. Recytowały wiersze i śpiewały piosenki specjalnie dla nich. Po wysłuchaniu części artystycznej wszyscy mogli skosztować pyszności przygotowanych przez rodziców i pobawić się przy muzyce. Podczas wspólnych zabaw i tańców dzieci  wraz ze swoimi dziadkami bawiły się wyśmienicie.

Program artystyczny, który zaprezentowały dzieci zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta nie tylko bardzo ich kochają, ale również, że posiadają zdolności wokalne i aktorskie.

Na pewno to spotkanie na długo pozostanie w naszej pamięci.

inf. Jolanta Hodana

Kalendarz

PONWTOŚROCZWPIĄSOBNIE
      
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

fbs

Imprezy w Lubiążu

baner_OK

slot

eclogo_1


Sołectwo Lubiąż uczestniczy w inicjatywie:

OWD

 


 

 


Ilość odwiedzin:
3819313